Edice Premium

Originální dárek Skippy Stones v edici Premium přináší jedinečný dřevěný marker a nádhernou knihu, ze které lze vysunou pěnu, vyndat dopis a dále ji využívat.

Ručně lepená krabička - kniha.

Několik hodin ruční práce.

Celkem 15 papírových rámečků se lepí jeden po druhém na sebe tak, aby vytvořili pevnou strukturu knihy. Vrstvení na sebe umožňuje zabudování celkem 8 magnetů, které zabraňují samovolnému otevření. Díky vrstvení vzniká také drážka, která umožňuje pozdějí vysunutí podložky s pěnou.

Dřevěný fix. V jednoduchosti je krása.

Dřevěný nesmazetelný fix je ručně soustružen z mísního dubového dřeva a doplněn o kroužek z hliníku. Dokonalý nástroj pro napsání přání.

Lepená kapsa pro vložení dalšího překvapení.

Kapsa, která je součástí Premium edice, není pouze pro založení dopisu. Díky ní můžete do dárkového balení vložit další překvapení - ať už hotovost nebo dárkový poukaz.

Balení,

které najde další využití.

Milujeme ruční práci. Milujeme přírodu a proto i věci, které nejsou jednorázové. Tyto dva aspekty jsme spojili a vyvořili ručně lepenou knihu, kterou lze využít i poté, co již neslouží k uchování kamenů. Pěnovou vložku stačí vytáhnout a využívat dále knihu pro uchování osobních věcí nebo jako pokladičku.

Kam dál?

Copyright 2018 by